PF 2011 aneb děkujeme za vaši přízeň!

18 Pro

[singlepic id=209 w=320 h=240 float=left]Rok s rokem se opět sešel a vánočně laděná přednáška o hvězdě Betlémské v podání lektora Martina Slezáka pozvolna uzavírá astronomický rok 2010. Ohlédneme li se, zpětně, byl tento rok doslova  nabitý akcemi a příležitostmi, kdy jsme se my, pardubičtí astronomové s Vámi mohli pravidelně setkávat a pořádat mnoho zajímavých akcí jak pro dospělé návštěvníky a příznivce královské vědy – astronomie, tak i pro mladé zájemce o hvězdnou oblohu z řad základních a best online casino mateřských škol.

Věříme, že popularizační a osvětová činnost pardubických astronomů vás v tomto roce zaujala a že nám tak i v roce nadcházejícím zachováte svou přízeň, které si velmi Vážíme.

Rádi bychom touto cestou poděkovali Domu dětí a mládeže DELTA Pardubice, pod jehož záštitou hvězdárna i Astronomická společnost Pardubice fungují a v posledních letech jejich činnost nebývale prospívá.

Dále pak Magistrátu města Pardubic, který DDM a tím pádem i hvězdárnu zřizuje a jehož přízně si rovněž velmi vážíme.

Stejnou měrou bychom rádi poděkovali všem mediálním partnerům, a regionálním médiím, která pravidelně uveřejňují naše akce pro širokou veřejnost a významně se tak podílejí na obnově astronomické tradice ve východních Čechách.

Přejeme všem klidné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku 2011.

Napsat komentář